Montáž a instalace klimatizace 

Montáž svépomocí? Mnoho kutilů a domácích mistrů se domnívá, že instalace klimatizace je docela jednoduchá. Četli hromadu článků na internetu, například montážní pokyny, a nabydou přesvědčení, že to bude brnkačka. S trochou optimismu mohou být někteří šikulové úspěšní, ačkoli ve většině případů bude instalace klimatizace více než katastrofální. Proto přenechte instalaci klimatizace expertům. Ušetříte si tím čas, peníze a zvláště nervy.

Instalace klimatizačních systémů provádí naši technici s dlouholetými zkušenostmi a zkušenostmi. Ke každému zákazníkovi přistupujeme profesionálně a individuálně dle jeho požadavků. V bytech, rodinných domech, kancelářských prostorách nebo obchodních budovách jsme již nainstalovali velké množství klimatizací. Naše reference slouží jako důkaz.

Vždy instalujeme klimatizaci s profesionálním nářadím a dle návodu k instalaci. Jsme rádi, že můžeme naplňovat individuální požadavky našich klientů a hledat tak ideální řešení.

Montáž klimatizace je proces, který vyžaduje odborný přístup a odborné znalosti. Než budeme dodávat a montovat, musíme se s klientem domluvit, jakou část bytu nebo domu chce klimatizovat. Při prohlížení prostoru konzultujeme se zákazníkem umístění venkovních a vnitřních jednotek tak, aby chlazení / topení bylo co nejúčinnější. Také je třeba dojednat, kde bude klimatizační jednotka napájena: kde je umístěna vhodná zásuvka nebo je-li připojena k samostatnému jističi v rozvaděči apod.

Další důležitou věcí je odvodnění kondenzované vody z klimatizační jednotky. V panelových domech se může volně pohybovat z venkovní jednotky ze zdi, ale vždy jsme upřednostňovali řešení přes PVC trubku, která je prodloužena asi 70 cm od stěny tak, aby kapající voda netekla přes okenní parapet nebo balkon. V rodinných domech obvykle odvádíme kondenzovanou vodu do kanalizace.

Cena montáže/instalace se skládá z ceny díla a ceny materiálu. Jak náklady na práci, tak i náklady na materiál závisí na obtížnosti instalace a na vzdálenosti vnitřní jednotky od venkovní jednotky.

 Cena montáže platí jen v případě, že jste si zakoupili klimatizaci od naší společnosti. 

 

Štítek:

TOPlist