REFERENCE

O čem lidé říkají Benefit Term

5.0/200
Recenze 200 uživatelů
198x
0x
0x
0x
2x

kurzy cz logoHeureka czZbozi cz logoSluzby CZ logoNejRemeslnici logo

Benefit Term s.r.o na Firmy.cz
5.0
200 total
5 198
4 0
3 0
2 0
1 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rating


Děkuji za rychlé vyřízení.
Montéři, kteří přijeli, odvedli perfektní práci, pracovali rychle a přesně, nezůstalo po nich zrnko prachu.
Jsme naprosto spokojeni.


Firmu bychom označili jako výbornou. Co slíbili, to splnili .
Montáž proběhla rychle, bez nepořádku a po odborné stránce nemáme co vytknout.
Montéři nám vše vysvětlili a celkově jsme spokojeni.


Dobrý den, právě mi pánové nainstalovali klimatizaci, byli úžasní, zdvořilí a velmi rychlí. Uklidili po sobě a všechno funguje. Moc doporučuji. Monika J.


Bezproblémová domluva s rychlou a kvalitní instalací jednotek klimatizace. Dlouho jsem vybíral firmu na klimatizaci a jsem rád že jsem vybral dobře. Můžu jen doporučit.


Velká pochvala, od objednání až po montáž se vším velká spokojenost. dodržení termínu montáže. rychlá a pečlivá práce montérů.
Doporučuji všem.


Dobrý den, chci firmě poděkovat za kvalitní a rychlou instalaci klimatizace do bytu, která byla provedena během dvou hodin. Technici byli sehraní, nebyl po nich žádný nepořádek, vše ihned likvidovali.
Děkuji také paní Barátové za velmi vstřícnou, odbornou a ochotnou konzultaci ohledně výběru klimatizace.
Firma Benefit Term je spolehlivá firma a je jednička na našem trhu.
Všem doporučuji.


Namontoval jsem si na dum Fotovoltaiku 9.5 kwp a ted využívám nástěnou klimatizaci v zimě k topení domu a v létě ke chlazení domu.
spotřebuji veškerou elektrickou energii vyrobenou z fotovoltaiky na topení ted v zimě a v létě zase ochlazuji.
Je to vlastně nejlevnější tepelné čerpadlo které koupíte na trhu s rychlou montáží na 230 V a žádné stavební povolení ani revize el. nepotřebujete.


Děkujeme za skvěle odvedenou práci při instalaci klimatizace. Řemeslníci byli rychlí a velmi slušní. Vše probíhá přesně dle sjednané smlouvy. Komunikace s obchodní zástupkyní byla též velmi profesionální. Kůsovi z Ostrova


Dobrý den, již dlouho jsem se nesetkala s tak spolehlivou firmou .Po obdržení cenové nabídky mi stanovili termín realizace a tak to také proběhlo. Pracovníci byli velice slušní, pracovití. Jsem velice spokojená a mohu je vřele doporučit. V dnešní době je zázrak někoho tak spolehlivého najít. Děkuji.


Super firma….do týdne od objednání montáž,pánové přijeli namontovali a i po sobě vše uklidili….vrele doporučuji ….za me velka spokojenost


Velice Dobrá komunikace při objednání, tak pře realizaci a především velmi kvalitní dobrá a ochotná práce techniků, kteří neváhali na místě vyhovět i nestandardnim požadavkům. Jsem absolutně spokojený.


Chtěl bych touto cestou vyjádřit maximální spokojenost s firmou Benefit Term. Už od cenové nabídky a objednávky, maximální vstřícnost p. Dvořákové. Chci jí tímto moc poděkovat. Instalace proběhla bez problémů s maximální spokojeností a klimatizace fungují krásně. Moc tedy děkuji i chlapcům za instalaci a těším se na garanční prohlídky.
Nemohu jinak než firmu dále doporučovat 🙂


Montáž u nás proběhla naprosto v pohodě. Skvělá komunikace. Zaměstnanci Benefit Term pracovali rychle a spolehlivě. Vše po sobě uklidili. Jsme velice spokojení a můžeme jen doporučit.


Kdybych měl firmu tak bych si přál, aby vše fungovalo jak u této….jsou fakt sehraní, ochotní a rychlí….nejde jinak než doporučit.


Dokonalá komunikace,dokonalá souhra montážníků,nebáli se ani 90cm silné kamenné zdi,vše co bylo domluveno klaplo na 100%.Určitě ještě využiji služeb BTERMU.Doporučujem všemi 10.Jančovi Žleby


Multisplit Sinclair – 3 vnitřní jednotky. Od počáteční poptávky do realizace zhruba 2 týdny. Skvělá komunikace, příznivá cena oproti ostatním nabídkám při stejné technologii. Vše dodrženo, jako bylo dojednáno. V sobotu 3 montéři – vše uklidili, zprovoznili. Cena dle rozpočtu, navíc snížená o nespotřebovaný materiál.
DOPORUČUJI !!!


Jednání se zástupci firmy bylo věcné a na profesionální úrovni se zřetelně formulovanými informacemi. Vlastní montáž klimatizace byla provedená přesně podle domluvy, byla precisně provedená, a technici odvedli velice kvalitní práci. Velice děkuji a doporučuji.


Velice profesionální práce, jak ostatně je vidět na všech hodnoceních. V sobotu (+++++) montáž za dvě hodiny byli pryč👍. Nelze jinak než doporučit, cena také OK.


Vše proběhlo super.Dva pohodový montéři,rychlá práce+zaškolení a to vše do dvou hodin.Klobouk dolů před nima, dávám jedničku s pěti hvězdami. Dík moc


Touto formou bych chtěla poděkovat za mimořádnou vstřícnost nejen ze strany backoffice, konkrétně paní Zemanové, tak i techniků, kteří mi klimatizaci montovali. V úterý jsem po telefonickém poradenství potvrdila objednávku a ve čtvrtek odpoledne už jsme si hověli v chládku. Před montáží mi technici poradili efektivnějí místo pro montáž, čímž jsem i ušetřila díky kratšímu instalačnímu vedení, při práci používali průmyslový vysavač, aby zabránili šíření prachu po bytě, a nakonec po sobě uklidili. Montáž byla velmi rychlá. Před odchodem mi vysvětlili základní údržbu a funkce dálkového ovladače. Moc děkuji všem.


Nechali jsme si firmou bterm.cz nainstalovat dvě klimatizace Samsung a jsme velice spokojeni. Vše od objednání až po realizaci proběhlo v naprostém pořádku. Montážníci byli sehraný tým, vše jim šlo hezky od ruky a nakonec po sobě i uklidili, takže nebyl žádný nepořádek. Pokud o klimatizaci uvažujete, vůbec se nebojte firmu oslovit, budete velmi spokojeni. Dáváme 5 hvězdiček.


Perfektní jednání s paní Barátovou. Termín montáže dodržen. Samotná montáž precizní, dle našich požadavků, včetně úklidu. Technici ochotní a slušní. Jsme max. spokojeni. Doporučuji!


Vynikající přístup a perfektní a odborná instalace a to včetně úklidu. Všem doporučuji.
Paní Zemanová suprově komunikovala. Cena dle nabídky.


Úmorný vedra posledních dní nás donutilo pořídit si klimatizaci. Dle recenzí jsem si našla firmu Benefit Term s paní Kopáčovou jsem domluvila montáž do týdne.
Profesionální montáž proběhla díky Vaskovi a Mirovi bez problému.
Rychlost ,cena a profesionalita je to co všem u této firmy doporučujeme.


Velice doporučuji. Na čem jsme se dohodli, tak to platilo. Přijeli velice slušní pánové, kteří vědí co dělají. Vše po práci bylo uklizeno. Nebyl žádný problém na místě změnit některé věci. Opravdu doporučuji, takové firmy se jen tak nevidí


Koupili jsme si splitovou klimatizaci Ayrton a jsme nesmírně spokojeni. Jednak s komunikací s firmou Bterm, jednak s tou klimatizací. Oceňuji velmi profesionální přístup, vše vysvětlili. Dodávka absolutně bez problémů a ihned. Instalaci jsem zvládnul sám se samoinstalacni sadou. Děkuji a přeji skvělou budoucnost sobě i firmě Bterm.


Super přístup, super domluva. Vše, na čem jsme se domluvili s paní Zákravskou, platilo. Přijeli kluci Michail a Vasko a přes menší počáteční potíže si s instalací poradili. Vše po sobě uklidili a vše vysvětlili. Doporučuji a děkuji.


Dobrý den,

Dnes u mě proběhla již třetí montáž a práce profesionální. Uklizeno po sobě ,vše vysvětleno. Doporučuji všem a opět děkuji za skvělý přístup paní Dvořákové a montážníkům. Ota Balík


Dobrý den,
v sobotu nám byla do panelového bytu ve Frýdku-Místku nainstalována klimatizace. Spolupráce s firmou na 1*, přístup paní Kuvíkové taktéž. Přijeli 2 borci na předem domluvený čas a za 2 hodiny od prvního vrtu až po samotný úklid odjížděli.
Firmu mohu jen doporučit a popřát spoustu spokojených zákazníků.

Pokud nevidíte 5* chyba není z mé strany 🙂


Dobrý den,

dnes u mě proběhla instalace tří splitových jednotek, venkovní jednotky umístěné na střeše RD. Od prvního kontaktu s paní Barátovou až po dnešní montáž šikovnými techniky, vše bez jediné výhrady. Profesionální komunikace, profesionálně odvedená práce, dodržení CN.
Děkuji a rozhodně DOPORUČUJI


Úprimne ďakujem za úspešnú realizáciu mojej objednávky. Zároveň vyslovujem 100% uznanie a ocenenie vzájomnej spolupráce od prvotného telefonického kontaktu s operátorkou až po vysoko profesionálny výkon montážných technikov.Prajem hodne spokojných zákazníkov a veľa šťastia vo vašej práci.


Výborné poradenství, profesionální a rychlá komunikace. Práce odvedena čistě, rychle, spolehlivě. Dodrženy čas a termín instalace klimatizace do paneláku v Ústi nad Labem.


Dobrý den,
Kluci dnes nainstalovali klimatizace – 2 jednotky (3,5 kW a 4,2 kW). Dobrá práce.
Rychlé a přijemné jednání s paní Barátovou.
Dodrželi CN, žádné navýšení.
Děkuji mnohokrát.


Velmi dobrá komunikace s obchodem, při posouzení umístění jsem získal mnoho užitečných rad, které vedly k objednání. Po té následovala závazná objednávka, Montáž zhruba za týden proběhla k mé naprosté spokojenosti. Příkladná práce firmy. Bohužel Manuál je ke stažení pouze na internetu a ještě neodpovídá klimatizaci LG SQR 12 Standard.


Po pravdě jsem byl ve střehu. Jednak vzdálenost a pak taky kapku moravský syndrom. O to větší bylo moje překvapení. Profesionální přístup při objednávání. Dodávka zhruba do týdne. Technici přijeli na čas. Instalaci provedli přesně podle mých potřeb. Upozornili na možnou větší hlučnost v dřevostavbě. Navrhli mi i řešení a vytvořili pro toto technické podmínky. Zkrátka perfektní práce. Jen škoda, že nestaví celé baráky měl bych v minulosti míň problémů. Zkrátka děkuji.
H. Ovčačík


Velmi doporučuji firmu Benefit skvělá komunikace p.Barátové do týdne montáž klimatizace na jižní moravě montáž hotová za 2hodiny a velmi kvalitně.Více takových firem.


Firma Benefit Term si vysloužila mé doporučení. Perfektní spolupráce od CN, přes objednání, rychlé dodání a kvalitní montáž Klimatizace Sinclair. V dnešní době je to unikát. Děkuji – Super – 5*


Velmi oceňuji firmu Benefit Term s.r.o. za výbornou komunikaci pí. Kopáčové při podávání informací, cenovou nabídku a velmi rychlý datum montáže Klimatizační jednotky Airwell HDLA Aura 3,5 kW. Pracovníci pověření vlastní montáží byli velmi rychlí, odborně zdatní a velmi příjemného chování. Děkuji za odbornou práci a doufám, že i klima bude fungovat tak dobře jako dodávající firma. Eva Juřičková


S komunikací při objednávce, dodávkou i montáží jsem byl velmi spokojen, kdyby takto fungovaly všechny firmy, tak by byl svět krásný ;-). Děkuji


v dnešní době skoro neuvěřitelné.super komunikace,rychlost,realizace.děkuji p.Barátové a montážníkům za to že nebyl žádný problém a čistotu.děkuji


Firma Benefit Term zasluhuje jedničku s hvězdičkou, perfektní od objednávky až po montáž. Skvělá komunikace, přesná a rychlá práce techniků. Velké díky. Kraus


I am very satisfied with the installation off the air-conditioning unit. The crew was here at the correct appointment time yesterday. They were very polite, good equipment with tools and worked very clean. They did the job faster then I exspacted. If all works as I expected from the air-conditioning unit then I will buy more units for the rest off the house. Bterm you are lucky with these people who are doing a great job for your company. Also Anna Zákravská who arranged the offer and was always quick in answering all my questions is a pearl for your company.


Dobrý den,
5.1.2023 k nám dorazili 2 borci ne montáž klimatizace Sinclair. Starou 25ti letou FUJI demontovali a bleskově namontovali novou. I s úklidem 2 hodiny…… nechápal jsem tu rychlost 🙂 Musím říct, že tito pracovití hoši si zcela jistě zaslouží české občanství. Takoví naši zemi budují…..všechna čest.
Vladimír Malý


V listopadu montovali technici objednanou klimatizaci multisplit od Toshiby. S jejich prací i celkovou komunikací se společností BenefitTerm jsem byl velice spokojený. Pánové přijeli na domluvený čas a při montáži přišli s lepší variantou, než se kterou jsem původně počítal. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti.


Firmu Benefit Term mohu jen doporučit. Jednání s pí. Barátovou bylo rychlé a jasné, technici přijeli na čas a práci provedli naprosto perfektně, zvolená klima Haier Flexis 3,5kW topí výborně i v mrazech kolem -5 C.


Dobrý den, mužů jen chválit tuto firmu, která od začátku až do realizace přesně komunikuje.
Od prvního kontaktu přesně víte kolik zaplatíte,po poradě víte který typ potřebujete a montáž víte měsíc předem a týden dopředu i přesný čas, ten byl nakonec po domluvě o 2 hodiny dříve.
Samotná montáž jednotky u mně venkovní a 1 vnitřní do hodiny i s úklidem. Předvedení a instruktáž, odevzdání papírové formy i cd manuál.
Za mně mužů doporučit.
Spokojený zákazník Petr F.


Dobrý den.
Musím se podělit o skvělé zkušenosti se službami této firmy. Píšu o tom v množném čísle záměrně, protože na základě první objednávky, kterou zvládli naprosto skvěle od samotného začátku až po její dokončení, jsem u této firmy zadal následně i druhou zakázku na instalaci klimatizace, u které jsem se opět přesvědčil, že se jedná o seriózní a skvěle fungující firmu. Jak se říká 100 lidí je i 100 názorů, nicméně technici byli velmi dobří a při jednání s paní Adrianou B. , která se mnou vyřizovala vše potřebné k realizaci, jsem nabyl dojmu, že takto má vypadat správná firma. Tímto bych rád velmi poděkoval za skvělé služby, které s čistým svědomím budu i nadále doporučovat. A firmě Bterm přeji mnoho dalších spokojených klientů.


Byl jsem velmi příjemně překvapen jak montéři rychle, sehraně a profesionálně zapojily dvě jednotky klimatizace v mém domě. Něco tak perfekního jsem už dlouho neviděl. Byla radost se dívat jak jim šla práce od ruky. Instalace dvou jednotek trvala celkem 3 hodiny a po jejich odjezdu bylo vše uklizeno.
Domluva s p. Zákravskou byla velmi profesionální a tuto firmu mohu s klidným svědomím doporučit.


Domluva realizace byla velmi profesionalni a prijemna.
Vse probehlo naprosto v poradku, pristup tehniku byl velmi profesionalni s prijemnym a velmi slusnym vystupovanim a ochotou odpovidat na moje technicke otazky (panove vedeli o cem mluvi).
Instalace Mulit-Splitu byla hotova za cca 2,5 hodiny.
Vsechno je krasne udelane, zadne zbytecne diry nebo neporadek.


Od začátku objednávky po realizaci velká spokojenost. Perfektní komunikace s paní Barátovou a šikovní technici na montáž klimatizace. Vše dobře a rychle zvládli. Děkuji.


Všem doporučuji. V létě jsem si nechal namontovat tři klimatizace sinlair a včera čtvrtou. Naprostá spokojenost při komunikaci s paní Kuvíkovou,která se vším poradí a naplánuje montáž. Technici jsou zkušené a montáž probíhá rychle a čistě.Vše po sobě uklidí a vysvětlí.
Klimatizace sinclair- fungují skvěle, ovládání na dálku přes wifi a jsou velmi tiché.


Minulý víkend proběhla od této firmy revize dříve instalovaných jednotek a montáž další multisplit jednotky. Jako vždy (je to již 4 instalace, objednaná u B-term) proběhlo vše na jedničku, domluva termínu, čas dojezdu, vlastní instalace…. Jedna z mále firem, se kterou takto spolupracuji, co takto spolehlivě funguje. Osobně mohu jen doporučit


Dnes mi pánové namontovali mojí první a věřím že, neposlední klimatizaci. Velice profesionální přístup v jednání ,komunikaci a ochotě. Jsem nadšen. Moc děkuji a mohu jen doporučit tuto firmu. Dlouho jsem nezažil takto spolehlivou firmu. Velice rád objednám další zboží.


Firmu mohu pouze a jen DOPORUČIT! Výborná komunikace, termíny realizací dodrženy, profesionální přístup, který v dnešní době není až tak běžný. Skvělé ceny, které jsou jasné od počátku a zákazník má přehled, což u jiných firem běžné není také. Nejprve jsem objednával multisplit Sinclair a k velké spokojenosti jsem doobjednal ještě jednu klimatizaci sólo do dalšího pokoje. Obě montáže absolutně bez problému, chlapi sehraní, slušní, pokaždé ještě poradili, jak by se to dalo udělat lépe, po práci po sobě uklidili – ideální firma:) Opravdu maximální spokojenost a ještě jednou BT moc děkuji!


Maximální spokojenost.Výborná komunikace,spolehlivost.Profesionální montéři,rychlí,zkušení,vše po sobě uklidili.Za 2 hodiny namontovány 2 kompletní jednotky Daikin Comfora.
Tuto firmu doporučuji!


Potřeboval jsem vyřešit vytápění v RD. Rozhodl jsem se pro topení klimatizací. Proto jsem oslovil více jak deset firem prodávajících klimatizace. U každé byl nějaký problém proč to nejde, proč bych měl vzít dražší nebo neměli čas nebo si účtovali skoro i pozdrav. Jinde zase komunikace vázla. Až firma Benefit Therm z Prahy, komunikovala a řešila. Paní v kanceláři byla ochotná, radila po telefonu, e-mailem tak dlouho až se našlo řešení, které bylo pro nás vhodné a i finančně zajímavé. Dodací lhůta nastavená podle mých požadavků a to necelé tři měsíce po potvrzení objednávky a zaplacení zálohy. I přes složení zálohy, jsem byl tak nějak vnitřně skeptický a celou dobu čekal, že se něco stane a realizace nebude moc proběhnout, tak jak to dnes bývá běžné. Ale omyl, dva dny před realizací, se ozvala paní, že jen potvrzuje termín a vše platí.
V den montáže přijeli tři chlapíci, špatně hovořící česky. A já od prvního okamžiku nevycházel z údivu. Dokonale sehraná parta, každý věděl co má dělat. Práce jim šla od ruky, žádné přestávky či pokuřování. Ba co víc, všichni tři byli příjemní i po lidské stránce, slušní a pořádní.
V dnešní době plné různých pochybných firem a řemeslníků jsem byl velmi mile překvapen. Již nyní jsme se domluvili na další spolupráci až dokončím druhou polovinu domu, protože takovou to firmu dnes těžko člověk hledá. Vřele doporučuji každému, kdo hledá firmu řešící klimatizace, rozhodně s Benefit Thermem neprohloupíte.


Today, a Toshiba AC was installed. The help and assistance from the front office was excellent. The men doing the installation were excellent, helpful and left my flat very clean after the install. AC is running great.


Dnes mi firma namontovala klimatizaci Daikin Komfora 3,5 KW. Naprostá spokojenost, montéří byli rychlí, příjemní, šikovní. Vše hotovo za tři hodiny. Dodrželi cenovou nabídku, žádné navýšení. Předchozí jednání s paní Barátovou bylo profesionální, rychlé, přehledně vypracovaná nabídka. Moc děkuji, vřele doporučuji, J. Fischerová


Děkuji mnohokrát za realizaci Klimatizace LG S12QE. Komunikace byla rychlá a věcná, organizace skvělá a samotná montáž velmi profesionální a pohodová. Jsem nadmíru spokojena. 👍


Doporučuji. Maximální spokojenost s firmou Benefit Term. Montáž multisplitu 1+2 parapetní jednotky do bytu 1+1. Za 3hod vše hotovo. Děkuji tímto p. Dvořákové za vstřícnou komunikaci a montážníkům za skvěle odvedenou práci.


Tak dnes mi namontovali klimu. Přes složitou komunikaci ohledně způsobu vedení (bylo mi nuceno vést lištami po fasádě a já chtěl vedení přez půdu) jsme se nakonec dohodli, že lze přez půdu na mé riziko. Výsledek perfektní. Montéři “Michal + Michal” byli profíci a odvedli 100% práci. Takže nakonec spokojenost…jen ta prvotní komunikace je drobné minus, takže 1- 🙂


Neskutecne flexibilni a rychla domluva. Za rychlou instalaci sice vybiraji poplatek, ale jsou jedini z 20 poptanych firem, co to alespon umoznuji, navic zakladni cena klimatizace s instalaci je jedna z nejlevnejsich. Samotna instalace hotova za hodinu a pul vcetne toho, ze si panove po sobe uklidili do posledniho smitka.


Firmu Benefit Term vřele doporučujeme, již dlouho jsme se nesetkali s takovou ochotou, férovostí a zodpovědností všech zaměstnanců s kterými jsme jednali. Musíme vyzdvihnout ochotu paní Dvořákové (okamžitá zpětná reakce na naše dotazy, vše vysvětlila a poradila), prostě nepředstíraný zájem o potřeby a přání klienta. Nutno pochválit i montážníky za jejich slušnost, rychlost, též vysoce profesionální přístup.
Přejeme firmě a jejím zaměstnancům hodně spokojených klientů a udržení si vysoké úrovně poskytovaných služeb. Hodnotíme 5 hvězdiček. Prostě, maximální spokojenost, velký dík, manželé Viničtí


Jsem moc rád, že jsem na tuto firmu narazil (z webových stránek). První montáž na chatě, šup šup hotovo, vysáto uklizeno, funkční bez výhrad (opravdu, firma po sobě uklidí).
Pro výbornou zkušenost, jsem si je vybral na na dům. Multispilt 1x venkovní, 3x vnitřní jednotka. Realizace výborná, spíš jsem firmu zdržoval a překládal termíny. I tak realizace bez příplatku (za to že nejsem schopen mít stavební připravenost). Dokonce v cenové nabídce jsem měl předimenzovanou venkovní jednotku. Aniž bych na to přišel, před realizací mi paní volala, 20x se omluvila, že to budu mít levnější. Jsem ze stavebnictví, ale takové poctivé jednání jsem za 20 let nezažil.
Dávám 6 hvězdiček z 5. Bohužel stránka nepracuje asi úplně správně (nedá se zadat 5 plných hvězdiček)


Velice příjemná a odborná spolupráce při výběru od pí.Zákravské. Veškeré termíny a časy dle dohody. Samotná montáž byla provedena na vysoké úrovni,pracovníci montáže umí, baví je to a ještě vám i poradí pokud nevíte. Když jsou hotovi vše po sobě uklidí a odvezou,takže zustává skvělá práce. Jsem rád že jsem oslovil tuto firmu a všem doporučuji.
Pavel.V


Domluva velice rychlá dle mích požadavků mi přišli dvě nabídky na klimatizaci po telefonické konzultaci a upřesnění nějakých parametru finálová cenová nabídka se kterou jsme souhlasily . Montéři příjezd cca v 9 hodin po konzultaci a upřesnění se pustili do montáže kdy v 10 hodin bylo hotovo a uklizeno a pánové odjížděli . Za mě mohu jen doporučit


Velká spokojenost, přes emailovou i telefonickou komunikaci, až po vlastní montáž. Velmi milá a trpělivá paní na telefonu a technici sehraný tým, který ví co dělá – přijeli na čas a za hodinu a půl měli vše hotové, čistá a kvalitní práce a ještě po sobě i uklidili, palec nahoru


Rychlá zpětná vazba na poptávku, rychle vyřízení, montáž přesně v dohodnutém termínu. Ta provedena profesionálně. Spokojenost s účinností topení.


zadaná montáž tepelného čerpadla byla provedena ve velice vysoké odbornosti a velice krátkém čase, montáž i z estetického pohledu byla velice příjemná bez jakýchkoliv nedodělků, včetně úklidu, montážníci byli velice příjemní a bylo na nich vidět, že je tato práce baví a že jejich odbornost k zadané práci je rovněž vysoká, Weiss


Taková firma a v česku?Málokdy se dá pochválit takto jednání a služby nějaké firmy,ale tady prostě musím!Vše na 1*.Paní Dvořáková perfektně nám neznalým vše vysvětlila,poslala nabídky,měla s námi a našimi otázkami trpělivost(velmi profesionální jednání!).Po námi schválení nabídky proběhla montáž za 5 dní.Přijeli z prahy do havířova dva montéři.Jeden ze slovenska a jeden z bulharska.Oba sympaťáci s úsměvem na tváři.Komunikace,práce vše perfektní.Vše po sobě uklízeno,čisto jak by se u nás ani nic nedělalo.Tak,kdyby fungovaly firmy v česku tak by byl hned život krásnější.Nechali jsme si namontovat Toshibu parapetní 5kw a je to paráda.Krásné teplo dá se říct okamžitě.Tímto vám děkujeme.Tímto zdravím paní Dvořákovou a oba montéry(jména nevím,ale bydlí na barandově) :-))


Omlouvám se firmě za špatné vyjádření, špatně jsem pochopil jejich obchodní podmínky a abych to odčinil tak jsem si objednal ještě jednu klimatizační jednotku
kterou mi namontují ten samí den co jsem si objednal první.
Ještě jednou se omlouvám.
Firmu doporučuji, referentka příjemná a vše mi bylo vysvětleno.


Dobrý den, 18.3.2022 nám firma Benefit Term namontovala klimatizaci Sinclair Keyon 4,6 kW. Objednali jsme 14.3.2022. Oceňujeme super rychlost, když montážníci dojeli až z Prahy do Zlína 18.3.2022/již v 9.00 hod./ Všechno po předchozím operativním a vstřícném dojednání s paní Kopáčovou:-)
Montovali cca 1,5 hodiny, udělali po sobě pořádek, vyúčtovali a jeli na další. Kluci byli Bulhaři a i jsme si popovídali, už uměli dobře česky.
Původně jsme požadovali 3,5 kW, ale pan Mirek z Benefit Term nám to naštěstí rozmluvil, že by to nestačilo prostor vytopit /100 m2/.
Po dni topení, dnes ráno venku -6 stupňů, bylo vytopeno na 21 stupňů. Spotřeba 23 KWh za 24 hodin, místo původních 68 kWh z přímotopů za 24 hodin. Úspora cca 2/3, ještě doladíme.
Cena výborná a přesně daná za klimatizaci, dovoz i montáž, doplatek pouze za konzole 580,–a 750,– za dopravu z Prahy do Zlína a zpět. Všechno předem stanoveno a odsouhlaseno. Žádné jiné příplatky, doplatky ap.
Firmu Benefit Term můžeme všem doporučit, již dlouho jsme se nesetkali s takovou férovostí, zodpovědností, nepředstíraným zájmem o klienta. Přeji Vašemu týmu hodně dalších spokojených klientů a udržení si vysoké úrovně při zachování velmi slušných cen na trhu. Moc děkujeme. Jarmila a Jaroslav ze Zlína


Profesionální přístup od objednání až po samotnou montáž na místě. Vše jak bylo naplánováno tak to tak bylo.Jsem velice spokojen a všem doporučuji a ceny super.


Jsem velmi spokojena s BenefitTerm, rychlé jednání, instalace profesionální, klimatizace topí výborně, doporučuji.


Koupil jsem klimatizaci včetně montáže, cena rozumná, borci dorazili přesně dle dohody, byli fakt rychlí, za 2 hoďky to bylo hotové, absolutní spokojenost


Jsem mile překvapen profesionalitou celé firmy. Zvláště montáž byla neuvěřitelně rychlá a bezproblémová, po zkušenostech s místními firmami.
Doporučuji tuto firmu a moc děkuji. Ivo Čižmář


Dobrý den,dneska nam byla nainstalovana klimatizace od firmy Benefit Term.Je to naše první skušenost s touto firmou a je mi líto,že jsem na ní nenarazila při naší
první instalaci klimatizace,kterou jsme si nechali instalovat od jisté nejmenované firmy.Tak s tím už nic nenadělám,ale když budu někomu doporučovat,tak jedině tuto firmu.Pánové přijeli na dohodnutý čas,se vším poradili,vysvětlili a všechno po sobě uklidili tak,že nebylo poznat,že se tady něco dělo.Paní Lenka Dvořáková je ochotná,milá a na čem se domluví,to platí.Takže,kdo shání firmu na instalaci klimatizace,tak DOPORUČUJI tuto firmu Benefit Term.Ještě jednou Vám všem moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníku Helena Procházková


Dobrý den, dnes nám byla realizována další montáž klimatizací, od firmy Benefit Term. Je to naše už třetí zkušenost s touto firmou a laťku si drží stále velmi vysoko. Jsme opět velmi spokojeni. Montáž proběhla dle domluveného termínu, opět vše dokonale naplánováno a splněno do puntíku. Technici byli opět velmi šikovní, rychlí a ochotní. Bravurně zvládli i kamenné zdi. Vše po sobě uklidili. Zároveň po montážích nových jednotek provedli revize našich starších jednotek. Jsem velmi ráda, že jsme na tuto firmu narazili. Velký dík patří také paní Dvořákové, která s námi vše domlouvala a opět velmi dobře poradila. Děkujeme!! Lucie Fojtíková


Dobrý den, velká spokojenost s montáží klimatizace, rychlost a profesionalita samozřejmostí, všem doporučuji jen tak dál.Děkuji S pozdravem Miloš.


Dobrý den.
Firmu mohu jen doporučit. Skvělá komunikace s paní Renatou Kopáčovou, možnost využití konzultace s technikem který poradí se vším a samotná montáž perfektní. Montážníci přijeli v domluvený čas a pracovali rychle a čistě, opravdu po jejich odchodu nebylo poznat že se něco v bytě dělalo. Děkuji Alena K.


Dobrý den,
Tuto firmu rozhodně doporučuji. Máme jako rodina od nich postupně více klimatizací. Samozřejmě i servis. Perfektní vystupování a jednání jak obchodních zástupců, tak servisu i samotných montážníků. Firmu jsem doporučil mnoha kamarádům, jsou super spokojeni. Dokonce mi říkali, že si nechali udělat více nabídek od dalších firem, tahle je o montáž a dopravu levnější. Já ale cením to okolo. Jednání firmy. To je příkladné.


Dobry den,musim napsat jen chvalu na tuto firmu. Tak s profesionalnim pristupem jsem se dlouho nesetkal, ochota,rychlost,spolehlivost pri realizaci klimatizace. Preji firme at se dari a jeste jednou dekujeme za montaz klimatizace MULTISPLIT. Pojezny


Rozhodně doporučuji. Paní Renata Kopáčová se mi neuvěřitelně skvěle věnovala, vybírala jsem multisplit 2+1 na několikrát, velice ochotně mi radila emailem i po telefonu, nesčetněkrát mi s nevídanou trpělivostí překládala termíny realizace – obrovské díky! Při zdražení jednotek na straně Toshiby mi sami od sebe dali vědět předem a zajistili mi původní nezdraženou cenu (která už tak byla levnější než jinde). Technici velice příjemní, všechny termíny dodržené, dnes zprovozněno, vše funguje. Při tažení rozvodu po bytě došlo k nedorozumění mezi firmou a stavbyvedoucím, kudy se má vést potrubí. Majitel firmy ochotně a zdarma do dvou dnů potrubí přeložil. Jsem upřímně ráda, že jsem tuhle firmu našla, za sebe jednoznačně doporučuji a firmě děkuji!


Dobrý den,
Děkuji obchodu a to paní Renata Kopáčová,za super přístup a montáží za kvalitu a přístup a pořádek.
Jen mohu doporučit.
Ještě jednou děkuji.
Jiří Holub Městec Králové


Určitě mohu jen doporučit. Rychlá domluva, předem daná cena a max dvou hodinová montáž i uprostřed sezony. Děkuji!! Víc takových firem obecně.


Všemi deseti doporučujii, skvělá, rychlá a profi komunikace, spec. s pí Borisovou. Možnost za příplatek zkrátit dodací lhůtu včetně montáže v řádu dní !!! A to v plné sezóně veder. Montáž během 2 hodin bez problémů. Skvělé!


Rychlá a jasná komunikace při nákupu, za týden namontováno, samotná montáž perfektní. Dva pracovití, slušní a zkušení montéři odvedli skvělou práci včetně úklidu, po jejich odchodu by nikdo nepoznal, že se zde vrtalo. Chválím a děkuji 🙂


Je to již 2. montáž od B Termu v naší rodině za měsíc na různých místech. Skvělá komunikace s pí. Dvořákovou a 2 mladí montéři velice šikovní, operativní a ochotní, včetně odvozu obalového a nepotřebného materiálu. B Term v nás získal stálého zákazníka kterého budeme doporučovat!


Dnes mně technici vaší společnosti instalovali klimatizaci. Byla jsem mile překvapena již jednáním o termínu, byl mi detailně vvysvětlen postup prací. Super fungující komunikace. Termín byl velmi krátký, necelý týden. Dnešní práce byla velmi rychlá, perfektně uklizeno a velice příjemné a milé jednání techniků. Velký dík. Nesetkávám se příliš často s dokonale odvedenou prací.


úžasná komunikace konkrétně s Paní Dvořákovou, milá příjemná na vše jsem dostal odpověd, Pánové na montáži tak též super příjemný, vše mi bylo vysvětleno, do posledního detailu ukázáno, Určitě bych znovu zvolil tuto firmu.


Vřele doporučuji – bezvadné jednání a skvěle odvedená práce od zadání poptávky až po konečnou realizaci. Velká pochvala 👍


Výborná spolupráce s paní Dvořákovou, do 5dnů od objednávky nainstalováno. Práce montérů byla kvalitní a ochotně vyřešili veškeré požadavky, úklid po montáži, odvoz krabic. K samotné klimatizaci se zatím nemohu vyjádřit , byla instalována dnes a využívána bude hlavně v letních měsících. Doporučuji tuto firmu, profesionální práce.


Dobré odpoledne, právě u mě dokončila firma montáž klimatizace a nemohu jinak než napsat obrovskou pochvalu na techniky a nejen na ně ,ale i už samotný kontakt následně komunikace s vedením ,vedoucím technikem opravdu jsou to profíci Velmi ochotný a slušný a za to moc děkuji !!!!!! Firmu : BTERM.CZ MOHU Doporučit na 100% !!!!!!!!!


Moc bychom chtěli poděkovat ze servis klimatizace, máme od firmy BTERM.CZ už druhou v pořadí, syn si též pořídil a jsou velice spokojení. Tuto firmu velice doporučujeme, jelikož jsou velmi profesionální, rychlí a vstřícní. Super spolupráce. Moc děkujeme.


Chtěl bych poděkovat této firmě za realizaci klimatizaci uz mame třetí v rodině a dalsim 3 známým sem doporučil a všichni jsme naprosto spokojeni s rychlostí a profesionálním přístupem ted proběhla pravidelná kontrola a údržba opět skvělá domluva a odvedená prace moc děkujeme a doporučujeme


Komunikace se zástupci obchodu výborná, se zájmem o zákazníka. Rychlá odezva na dotazy. Předem na místě s techniky projednány možnosti a způsob montáže, a doporučení umístění vnitřní i venkovní jednotky na základě provozních zkušeností. Samotná montáže přesná, rychlá, čistá a bezpečná.
Zvažujeme instalaci další klimatizace.
Super – doporučuji…


Komunikácia s obchodom je na výbornej úrovni. Ešte pred zakúpením klimatizácie som sa vedel poradiť o technických detailoch inštalácie s technickou podporou. Následne po objenaní klimatizácie prebehla inštalácia do dvoch dní. Ohľadom montáže som mal najprv trochu strach keďže sa jednalo o zahraničných montážnikov. Však úplne zbytočne, keďže boli veľmi ochotný, profesionálny a naozaj sa snažili aby výsledná inštalácia aj vyzerala dobre – t.j. aby lišty medzi jednotkami boli čo najviac skované. Celkovo hodnotím firmu veľmi pozitívne a rozhodne firmu odporúčam aj iným.


Perfektní komunikace, pomoc s výběrem a rychlost včetně montáže. To byl takový fofr že než jsem si stačil vybrat peníze tak už bylo skoro hotovo.
Klobouk dolů. S takovým profesionálním přístupem jsem se dlouho nesetkal.
Vřele doporučuji


Perfektní domluva, rychlá montaz a celkové super přístup. Včetně instrukce. Dekuji především pani Dvořákove, za rychlou domluvu a odpovědi na mě dotazy. Monteri si po sobě uklidili. Super


Dnes mě byla namontována klimatizace, od začátku do konce vše naprosto v pořádku komunikace cenová nabídka montáž mohu jen doporučit 👍


S montáží klimatizace i celkovým přístupem firmy jsem velmi spokojená ( p. Dvořáková ). Profesionální, rychlá a čistá práce. Montéři výborní, milí a s dobrou náladou.


Děkuji paní Lence Dvořákové, která nám doporučila vhodnou klimatizaci a za vzorně odvedenou práci dvěma technikům, kteří práci opravdu profesionálně provedli. Takových firem je dnes málo.


Děkujeme za perfektně odvedenou profesionální práci. Reakce na objednávku byla rychlá, technici dojeli v domluveném čase a nebyl problém s realizací zakázky během víkendu. Vše nám bylo velmi srozumitelně vysvětleno. Od objednání klimatizace až po instalaci neuběhl ani týden. Benefit Term určitě doporučujeme!


Dnes mně firma Benefit Term instalovala klimatizaci . Technici odvedli opravdu profesionální práci. Přijeli v domluveném čase, montáž provedli velmi rychle a při
vrtání zdivo odsávali, takže jsem žádný odpad nemusela uklízet, což velmi oceňuji. Každopádně mohu jen a jen doporučit. Díky.


Firmu Bterm můžu s klidným srdcem doporučit. Instalace proběhla naprosto bez problémů…technici přijeli ve stanovný čas a stejně tak letos při revizi po roce. Po dlouhé době jsme narazili na firmu, kde funguje vše tak, jak má.
Martin Roháč


Koupil jsem klimu od této firmy. Mužů řič že práce byla profesionální chlapi věděli co mají dělat .a rychlé .děkuj moc.


Se službou jsem velmi spokojen – oprava stávající klimatizace proběhla přesně podle dohody – byl dodržen termín i cena. Vysoce oceňuji seriózní komunikaci firmy se zákazníkem. U servisních pracovníků je patrná snaha opravdu pomoci a vyřešit opravu bez zbytečných cenových nákladů. Rád využiji znovu.


Jednoznačně doporučuji!! O víkend jsem objednal klimatizaci v pondělí ráno mi volala pani a v utery v poledne namontováno..Jen víc takových firem, jako je tato, přeji mnoho úspěchů a ještě jednou děkuji


O topeni pomoci klimatizace jsem toho moc nevedel–firma poslala techniky ,kteri mi vse vysvetlili a navrhli umisteni klimatizace do meho domu.
Vlastni montaz probehla zcela bez problemu–kluci prijeli na cas,sikovni, rychli, proste profici !!!!!
Vse, co slibili,se splnilo–klimoska topi uplne potichu , starou kamennou chalupu vytapi naprosto bez problemu !!!!
Jedine,co mne mrzi, ze jsem si tohle topeni neporidil uz driv–fakt to funguje a dobre !!!!!!!!!!

Perfektni servis,lze jen doporucit !!!!!!!!!!!


Ráda bych poděkovala za realizaci montáže klimatizací. Vše proběhlo naprosto excelentně. Počínaje paní Dvořákovou, která s námi realizaci vyřizovala a pomohla nám s výběrem. Samotná montáž proběhla velmi profesionálně, bez sebemenšího zaváhání i s konečným úklidem. Pánové byli velmi ochotní, slušní, nic nebyl problém. Je to velmi milé překvapení, narazit na firmu s takovýmto přístupem ke klientovi. Velmi vám děkujeme.


Přesto že to mám teprve 4dny,jsem velmi spokojen jak s jednáním pí. Dvořákové,tak s jednáním a chováním montérů i samotným zařízením,je to něco,na co nejsme zrovna zvyklí od mnoha jiných firem.Děkuji! Hubáček.


Dnes montáž klimatizace Samsung Maldives 3,5kw. Počasí strašné. Déšť, vítr, zima a přesto vše proběhlo naprosto v pořádku! Komunikace při domluvě termínu super. Vřele doporučuji!


Vřele doporučuji tuto firmu.Vybrala jsem si ji podle perfektních recenzí zákazníků.
Od začátku komunikace perfektní,vstřícná.Tak jak jsme se domluvili,tak i bylo provedeno.Technici ihned jak přijeli začali pracovat.Skromní,milí chlapi.Dokonce si vše po sobě uklidili,odvezli i vzniklý odpad(krabice z klimatizace).Vše trvalo 1,5h.Instalovali jsme klimatizaci Toshiba,s kterou jsem moc spokojena,je tichá,a v tomto podzimním čase přitápím jen s ní.
Moc bych si přála,aby všechny firmy a služby v Čechách fungovali takto perfektně.
Přeji nadále spokojené zákazníky.


rozhodl jsem se dle předchozích referencí na netu, uvítal bych možná více komunikace v češtině….věděl jsem z předchozích referencí, že jsou z Bulharska.
ale co mohu vyzdvihnout, přijeli dle smluveného termínu, ujasnili si, co kam umístit, připojit, kam vyvést odtoky a pustili se do práce,
a i když jedna jednotka byla trošku porouchaná, (jak se to tak někdy stává) druhý den přijel technik a vše uvedl do provozu..
Za mne tedy spokojenost s cenou a instalací, nic se při ní nepoškodilo. Ted již topím a temperuji..aniž bych musel denně roztopit v krbu.
Doporučuji … Jan


Dobry den,
velky dik Benefit Term. Firma ma vsech 5 P : Profesionalitu, Pracovitost, Presnost, Poradek a hlavne 5 velke P
pani Dvorakovou, ktera je pro firmu doslova Poklad. Jeste jednou velky dik. Vrele doporucuji vsem.


Skvělá cena zařízení a montáže, bezproblémová domluva, profesionální montáž a chování techniků. Již jsem tuto firmu doporučil několika známým a budu v tom pokračovat.


U firmy Benefit Term jsem pořídil klimatizaci včetně instalace a můžu doporučit. Domluva byla rychlá, termín instalace již druhý týden po objednání. Chlapům se vše povedlo perfektně, k umístění venkovní jednotky si dokonce přivezli vlastní miniaturní zvedací plošinu. A hlavně jsem rád, že nikde nejsou vidět žádné trubky a lišty. Díky!


Dodrý den,
velké poděkování za včerejší práci při montáži klimatizace do dvougarsoniéry v 5.patře panelového domu. Dva pracovníci odevzdali perfektní výkon,vše je v nejlepším pořádku,výborné chování,vstřícnost. Děkujeme firmě Benefit term.
Vávrovi


Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu (od příjmu zakázky, přes zaměření, až po samotnou montáž)!!!
Po několika letech váhání jsme se rozhodli nechat si namontovat klimatizace do vrchního patra rekreačního domu!
Díky prázdninové době, jsme byli velmi limitovaní časem, firma Benefit term nám ale vyšla se vším maximálně vstříc! Vyhledala téměř okamžitý termín, abychom mohli co nejdříve ve vysokých teplotách chladit!
Montážní parta odvedla precizní a rychlou práci! Všichni do jednoho byli velmi milí a slušní, což v dnešní době již není zcela běžné!
Tímto ještě jednou děkuji a vřele doporučuji!
Hana


Po delším váhání jsme se rozhodli pro pořízení klimatizace do rodinného domku. Z řady firem jsme se rozhodli pro dodávku a montáž od Benefit Term.
Montáž klimatizace Daikin proběhla ve čtvrtek 6. srpna 2020 bez problému. Montážníci byli velmi zruční a šikovní. Takových pečlivých odborníků je už jen málo. Se vším si poradili a odvedli dobrou práci. Po montáži dokonce vše uklidili a obaly odvezli. Díky i celému týmu – techniku panu Strashimirovi, paní Zákravské a dalším při vyřizování poptávky a za rychlou a precizní korespondenci. Přeji hodně spokojených zákazníků. Petr Klepáček


dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat za montáž klimatizace včetně veškeré domluvy, super služby, chlapy na montáži rychlí a precizní.
děkuji moc M. Herna


Firmě Benefit-term a paní Nikolové děkuji za obchodní zajištění montáže klimatizace. Zaměstnanci firmy provedli montáž odborně a vše proběhlo k mé spokojenosti.


Touto cestou děkuji firmě B-Term, s.r.o. za včerejší montáž klimatizace, která proběhla naprosto přesně ve sjednaném termínu, rychle, čistě, profesionálně – příjemnými pracovníky firmy. Rovněž chci poděkovat za vstřícné a ochotné jednání pí Renatě Kopáčové a za pomoc při výběru klimatizace technikem firmy. Vše – od objednávky klimatizace po uvedení do provozu – proběhlo na profesionální úrovni a rychlým postupem.
Přeji další úspěchy v podnikatelské činnosti a mnoho spokojených zákazníků.


Firmě Benefit term a pí.Kopáčové bych chtěla poděkovat za velmi rychlé jednání ohledně montáže. Parta montérů si se vším ví rady a jsou rychlý a slušný. Vaší firmu ráda doporucim. Přeji mnoho úspěchů všem 🙂


Dobrý den,
touto cestou chci poděkovat firmě BTerm za skvěle odvedenou práci od prvního telefonického kontaktu s p.Dvořákovou až po instalaci klimatizace. V české kotlině není jednoduché najít firmu se solidním jednáním a následné dobře odvedené práce. Děkuji p.Dvořákové za profesionální komunikaci se zákazníkem a pracovníkům, kteří provedli montáž, za jejich perfektně provedenou práci.


I já se chci připojit s poděkováním této firmě, pro tuto firmu je profesionalita samozřejmostí, všichni jsou od začátku až do konce velice ochotní plnit všechna Vaše přání a požadavky při montáži. Nesnaží se natlačit člověka do pro ně jednodušší montáže, ale mé přání bylo ochotně vyslyšeno a precizně vykonáno. A to i přes nepříliš jednoduché umístění venkovní i vnitřní jednotky – vše bylo hotovo během hodinky a půl. Za hodinu a půl bylo všechno namontováno, zprovozněno a na podlaze ani jinde nebylo jediné smítko, vše po sobě pečlivě uklidili a všechny funkce vyzkoušeli a člověka s funkcemi klimatizace naučili. Od začátku perfektní komunikace, kluci co montovali sympaťáci, sympatičtí byli všichni. Vše funguje samozřejmě na 100% přesně a za cenu, která je skutečně bezkonkurenční.
Takže tuhle firmu nejen že s klidným svědomím doporučuji všem, kdo momentálně shání klimatizaci, ale hlavně chci všem ve firmě říct ohromné DÍKY!
Firmě přeji mnoho a mnoho dalších úspěchů!


Podruhe u teto spolecnosti kupuji klimatizace a podruhe jsem velice spokojen. Cena vzdy lepsi nez u konkurence ale co je jeste dulezitejsi je kvalita montaze. V obou pripadech u me to nebyly jednoduche montaze a obe montaze byly moc kvalitni. Vrele doporucuji a kdykoliv v budoucnu budu potrebovat klimatizaci, bterm bude moje prvni volba.


Vážená společnosti, moc děkuji za perfektní a profesionální službu. Zakoupil jsem a nechal si namontovat klimatizaci Toshiba 2+1 a jsem velice spokojen, a to nejen s vlastním zařízením, ale i s montáží. Vaší firmu budu všem doporučovat. Jaroslav K.


Maximální spokojenost s montáží i s cenou. Provedeno profi. Jsem s jižní Moravy a s tímto přístupem se zde fakt nepotkáte. Velký dík také p. Dvořákové která sedí na tom správném místě. Všude doporučím.


22.5.2020 montáž klimatizace LG. Výtečná a vstřícná komunikace s pí Dvořákovou. Dvoučlenná montážní parta, perfektní práce, bezvadně sehraní. Úklid po montáži dokonalý. Benefit Term doporučuji.


Super prace ,veliká spokojenost .Prisli ,namontovali ,vse bez problemu a jeste po sobe uklidili jako kdyby tu ani nebyli .Vsem doporucuji !!!!!!


Skvělá komunikace a domluva na montáži s p.Dvořákovou. Při instalaci profesionální , rychlá, přesná a čistá práce montérů.
Tuto firmu můžu jen doporučit !!!


Dobrý den

včera nám montovali klimatizaci-suprové vystupování i práce pokud mohu tak srdečně doporučuji práce proběhla rychle a čistě vše po sobě i uklidili dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala-VELKÁ SPOKOJENOST


Perfektní komunikace s paní Dvořákovou při sjednávání objednávky a termínu realizace. Montáž byla rychlá a precizní. Mohu jen doporučit.


Dobrý den.
Dne 9.3.2020 proběhla instalace klimatizace. Chci tímto poděkovat za vstřícnost a ochotu při komunikaci s objednávkou. Dále perfektní, rychlou a čistě provedenou práci. Mohu tuto firmu jen doporučit dávám *****
Děkuji. Mareš Louny


1. november ( 11) 2019. S referencí ze dne 1. Aug. 2019 mohu jenom souhlasit. Komunikace výtečná na dálku, termíny – po dohodě upraveny, firma jde skutečně na ruku zákazníkovi. Montážníci na úrovni, všechna čest. Čistá a profesionální práce. Komunikace s paní Zákravskou výtečná a totéž s elektrikářem Mirkem ohledně přípravy elektřiny. Vše mi bylo jasné, dokázal jsem pokyny dát elektrikářům. Splněno. Dále při montáži jsem měl požadavek aby z venku nebyli vidět žádné lišty, raději zevnitř vysekat do cihly. Splněno na jedničku ( i když pánové jsou z Bulharska- tak řeknu po jejich na šestku). Spokojenost po všech stránkách. Děkuji.


Dobrý den.Byl jsem překvapený,že i v naší republice,může existovat firma,která jde na ruku svému zákazníkovi a to doslova,ve všech ukazatelích.(skvělá komunikace s manažery,jmenovitě s pí…Dvořákovou,100% nasazení montážníků,čistota,přístup k práci a zákazníkovi,ochota odpovědět na otázky,které zákazník má k danému přístroji,co se montuje.Zkrátka precisní přístup.)Děkuji touto cestou,celé firmě,za její působení v České republice,to se opravdu,málo kdy vidí a hlavně…přijatelné ceny,které si můžou dovolit i důchodci,jako já.


Perfektní komunikace a domluva na montáži. Včera v domluvený termín dorazili technici a za dvě hodiny instalace bylo hotovo. Slušní,naprosto čistá a profesionální práce. S touto firmou jsem velmi spokojen a určitě jí rád budu doporučovat!


Rychlost, pesnost, istota!!!, pedchoz skvl komunikace s pan Borisovou, schopnost chlapc, co zamuj ped mont poradit s vbrem klimatizan jednotky ne podle ve faktury, ale rozumn dle dispozic interiru, dkujeme a urit doporuujeme!


Dne 24.4.2019 proběhla montáž klimatizace rychlá ,čistá a profesionální práce .Mé poděkování patří zaměstnancům firmy A jistě budu doporučovat dále.


Skvělá domluva,montážní parta přijela přesně, perfektní práce, naprosto profesionální, rychlá a čistá, perfektní cena. Doporučuji všem a děkuji


Perfektní komunikace s p. Dvořákovou ,naprosto přesný příjezd (měl jsem domluvenou vysokozdviž), profi přístup montážní party, čistota, slušnost, zručnost při práci, rychlost, kvalita atd..Doporučuji všem. Tak kvalitní firma se vážně těško hledá. Ještě jednou SUPER a děkuji.


I truly appreciate this post. I’ve been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day! Thank you again!


Skvělá spolupráce od samého počátku. Pomoc při výběru produktu. Velice si cením Vašeho přístupu co inzerujete,to splníte. Parta při montáži výborná, rychlá realizace ( vše za max. 2 hodiny) včetně úklidu. Všem doporučuji


Chci poděkovat za přístup a domluvu při objednávání. Váš přístup je nadstandardní!
To stejné platí pro kluky, kteří včera klimatizaci montovali. Slušnost , pořádek, úhlednost při práci a samozřejmě rychlost.
Za mě budu dále doporučovat Vaši firmu.
Konečně firma na Evropské úrovni.
Moc děkuji