Loading...
0

Nano-Aqua jsme představili již před 8 lety v době, kdy se nenosili roušky a každý měl možnost se vyléčit z chřipky. Inovace na poli klimatizací byla teprve v plenkách a lidem stačil pouhý komfort chlazení. Technologie Nano-Aqua byla tedy skoro zapomenuta, ale dnes jsme ji znovu vzkřísily, aby ji mohl mít každý, kdo si nechce připlácet za nadstandard.

NANO-AQUA STERILIZATION.jpg

Pro letošní sezónu má Haier připravenou pro každou jednotku nadstandartní funkci pro vaše zdraví, Flare Plus je tedy loňský model s přidanou funkcí Nano-Aqua sterilizace, která funguje jako ionizátor, ale má i schopnost zvlhčovat pokožku. Hledáte-li cenově výhodnou jednotku, která je v provozu od -20 do +43 °C, začíná na A+++ pro chlazení, pro klidný spánek nabízí 19 dB(A), má Wi-Fi i ovládání hlasem a zároveň čistí i ionizuje vzduch, potom je Flare Plus přesně ta pravá klimatizace pro vás.

Jak to funkce Nano-Aqua dělá?

Nano-Aqua sterilizace funguje tak, že generátor zachycuje vzdušnou vlhkost na kterou aplikuje výboj elektrického proudu, který následně vytvoří Nano aqua ionty. Tento generátor tedy generuje shluky OH radikálů, ty k sobě přitahují ve vzduchu se nacházející škodliviny (viry, bakterie i pachy), z následné reakce mezi OH radikály a škodlivinami vzniká molekula H2O (voda), která je pro lidskou pokožku i sliznice neškodná a naopak je vyživuje. Díky (+/-) polarizaci iontů funguje jako ionizátor a vytváří harmonické prostředí podobné vzduchu po bouřce. Viry, bakterie i další částice jsou zastaveny a antibakteriální účinnost sterilizace je až 97,54% (dle certifikace společností Intertek).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *