Loading...
0
Klimatizaci na leto

V Evropě opět zuří tropy a vám tak nezbývá, než si do kanceláře, obchodu, domu či bytu pořídit buď větrák, nebo kvalitní klimatizaci. Zatímco větráčkem z obchodu si leda tak rozvíříte horký vzduch a papíry na stole, značkové klimatizace od firmy Benefit Term váš problém s teplem vyřeší naprosto dokonale.

Klimatizace s 5 letou zárukou

Dopřejte si příjemný chládek. Vhodné do bytu či kanceláře. U nás is zaručeně vyberete. Široký sortiment s doručením až do domu a odbornou montáží.

MĚJTE PROVONĚNÝ PROSTOR S KLIMATIZACÍ. K VAŠÍ OBJEDNÁVCE MÁTE VŮNI ZDARMA!

Rychlá, odborná a čistá instalace. Jednotky s Wind-Free: chlázení bez nepříjemného foukání. Odborný servis a montáž.

Co je klimatizace?

Jedná se o přístroje, jejichž primárním účelem je ochlazovat vzduch v místnosti a teplo odvádět ven. Tomu je uzpůsobena celá jejich stavba. Moderní klimatizace však umí i něco navíc – umožňují filtraci vzduchu a zbavení se především prachu, v některých případech i mikroorganismů. Některé z nich mají mechanismy, kterými lze ovlivnit vzdušnou vlhkost, jiné zase disponují funkcí ohřevu vzduchu. Nezapomeňte však, že i při použití klimatizace je potřeba větrat.

Mobilní klimatizace

Ty jsou menších rozměrů, jsou levnější a dají se použít prakticky kdekoliv. Jejich hlavní předností je snadná instalace a mobilita. Ovšem nevýhody plynou z jejich jednoduchosti – je to především vyšší hlučnost a spotřeba.

Okenní klimatizace

Na trhu tvoří okenní klimatizace velmi malou a omezenou skupinu. Nedosahují takové obliby. Jsou sice kompromisem mezi mobilními a nástěnnými splitovými klimatizacemi, ale mají své nevýhody. Montují se přímo do okna, případně do zdi, souvisí to ale s nutností dobré izolace, aby do domu nepronikalo teplo, ani zima. Tím pádem, ačkoliv rozměrově jsou podobné klimatizacím mobilním, ztrácí na mobilitě. Jsou hlučné, protože kompresor není od místnosti nijak oddělený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *